رده محصول
تماس با ما

زیبو Bainaisi شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2277، خیابان Zhongxin، Huantai شهرستان، شهر زیبو عصيان، چین 256400

تلفن: 0086-533-8226773

فکس: 0086-533-8517518

ایمیل: sales@bainaisi.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-8226773

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

نوار مهر و موم (PTFE نوار)، نوع و استفاده

نوار تکه ای را لمس کن

نوار کششی موضوع (همچنین به عنوان نوار PTFE یا نوار لوله کش شناخته می شود) پلیتترافلوئورو اتیلن (PTFE) فیلم برای استفاده در مهر و موم نخ لوله است. نوار برش به عرض مشخصی فروخته می شود و بر روی یک کاناله زخم برداشته می شود، به طوری که در اطراف نخ های لوله ای پیچیده می شود. همچنین با نوار تفلون نام تجاری نام تجاری شناخته شده است. مهر و موم نوار موضوع lubricates اجازه می دهد برای یک صندلی عمیق تر از موضوعات، و کمک می کند تا از گرفتن مقید شدن در هنگام انشعاب. نوار نیز به عنوان یک پرکننده ناقص و روغنی عمل می کند، کمک می کند تا مهر و موم مفصل را بدون سخت شدن و یا سخت تر کردن آن را سخت تر، و به جای آن را آسان تر برای سفت کردن. به طور معمول نوار در اطراف یک موضوع لوله پیچیده شده است سه بار قبل از آن پیچ در محل. به طور معمول در برنامه های کاربردی از قبیل آب تحت فشار، سیستم های حرارت مرکزی و تجهیزات فشرده سازی هوا استفاده می شود.

 

 

انواع

دو استاندارد ایالات متحده برای تعیین کیفیت هر نوار PTFE وجود دارد. MIL-T-27730A (مشخصات فنی منسوخ هنوز هم معمولا در صنعت در ایالات متحده استفاده می شود) نیاز به حداقل ضخامت 3.5 میلی ثانیه و حداقل خلوص PTFE 99٪. استاندارد دوم، AA-58092، یک طبقه تجاری است که ضخامت مورد نیاز MIL-T-27730A را حفظ می کند و حداقل تراکم 1.2 g / cm3 را اضافه می کند. استانداردهای مربوطه می توانند بین صنایع متفاوت باشند؛ نوار برای اتصالات گاز (به مقررات گاز انگلستان) لازم است که ضخیم تر از آب است. اگر چه PTFE خود را برای استفاده با اکسیژن با فشار بالا مناسب است، درجه نوار نیز باید شناخته شده است که از گریس آزاد است.

  نوار آب بندی مورد استفاده در برنامه های لوله کشی اغلب سفید است، اما همچنین در رنگ های مختلف موجود است.

سفید - در موضوعات NPT تا 3/8 اینچ استفاده می شود

زرد - با استفاده از NPT threads 1/2 اینچ تا 2 اینچ، که اغلب برچسب "نوار گاز"

Pink - در NPT threads 1/2 اینچ تا 2 اینچ، برای پروپان و دیگر مواد سوخت هیدروکربن استفاده می شود

سبز - PTFE بدون روغن استفاده می شود در خطوط اکسیژن و برخی از گازهای پزشکی خاص

خاکستری - حاوی نیکل، ضد زنگ زدن، anti-galling و ضد خوردگی، استفاده می شود برای لوله های ضد زنگ

مس - حاوی گرانول های مس است و به عنوان روان کننده موضوع، اما نه مهر و موم شده است

در اروپا استاندارد BSI BS-7786: 2006 مشخصه های مختلف و استانداردهای کیفیت PTFE thread sealing tape را مشخص می کند.

 

استفاده می کند

نوار به طور معمول در اطراف نخ ها پیچیده شده برای اطمینان از مهر و موم تنگ و برای جلوگیری از نشت

نوار موضوع مناسب برای استفاده در موضوعات مخروطی است، جایی که نیروی مهر و موم یک عمل گوه است. موضوعات موازی ممکن است به طور موثری با نوار یا بدون نوار، به عنوان آنها در نظر گرفته شده است که با یک واشر مهر و موم شده است.

نوار آب بندی تقریبا به طور کامل توسط دست استفاده می شود، اگرچه حداقل یک دستگاه برای بسته بندی تولید اتصالات در دسترس است.

نوار PTFE معمولا در کشش از سوراخ های بدن استفاده می شود، از طریق یک فرآیند شناخته شده به عنوان taping، به دلیل آن است که برای این استفاده بی خطر و امن است. پوشنده پوششی لایه های نوار را در اطراف یک پلاگین، به آرامی افزایش اندازه و در نتیجه به آرامی افزایش اندازه (اندازه)   پر سر و صدا

 

ما PTFE پودر خالص بالا برای نوارها، عمدتا PTFE DF-201 برای نوار چسب کم PTFE و DF-203 برای نوار PTFE با کیفیت بالا ارائه می دهیم.

http://www.bainaisichem.com/ptfe-fine-powder-df-201

http://www.bainaisichem.com/ptfe-fine-powder