رده محصول
تماس با ما

زیبو Bainaisi شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2277، خیابان Zhongxin، Huantai شهرستان، شهر زیبو عصيان، چین 256400

تلفن: 0086-533-8226773

فکس: 0086-533-8517518

ایمیل: sales@bainaisi.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-8226773

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

اهداف اصلی هیدروکسید سدیم

هیدروکسید سدیم (NaOH) بسیار گسترده است. مورد استفاده در کاغذ سازی، صابون، رنگ، ریحان، آلومینیوم، پالایش نفت، مرتب سازی، تمیز کردن محصولات زغال سنگ، محصولات پنبه ای و پردازش مواد غذایی، پردازش چوب و صنعت ماشین آلات و غیره به شرح زیر است:

صنعت

هیدروکسید سدیم به طور گسترده ای در اقتصاد ملی کاربرد دارد، بسیاری از ادارات صنعتی نیازمند هیدروکسید سدیم هستند. با استفاده از هیدروکسید سدیم، اکثر واحدهای تولید مواد شیمیایی، به دنبال آن کاغذ، آلومینیوم، ذوب تنگستن، ریون، ویسکوز و تولید صابون هستند. علاوه بر این، در تولید رنگ ها، پلاستیک ها، واسطه های دارویی و آلی، بازسازی لاستیک قدیمی، فلزات سدیم، الکترولیز آب و تولید نمک معدنی، تولید بوراکس، نمک کروم، نمک اسید منگنز، فسفات و غیره، از مقدار زیادی سود سوز آور

کاغذ

هیدروکسید سدیم در صنعت کاغذ سازی نقش مهمی دارد. از آنجا که از ویژگی های اولیه آن، در فرآیند ورق جوش و سفید کننده استفاده می شود.

صنایع غذایی

هیدروکسید سدیم می تواند به طور گسترده ای در فرآیند تولید زیر استفاده شود: فرآیند تمیز کردن ظرف؛ روند پردازش نشاسته؛ تهیه پروتئین کربوکسی متیل سلولز؛ فرایند تولید گلوتامات سدیم.

تصفیه آب

سودا سودا به طور گسترده ای در درمان آب استفاده می شود. در گیاه تصفیه فاضلاب، هیدروکسید سدیم با واکنش خنثی سازی، سختی آب را کاهش می دهد. در زمینه صنعتی، بازسازی عامل بازسازی رزین تبادل یونی است. هیدروکسید سدیم بسیار قلیایی است و محلول آن نسبتا بالا در آب است. از آنجا که هیدروکسید سدیم محلول در آب نسبتا بالا است، بنابراین اندازه گیری دوز بسیار آسان است، در زمینه های مختلف تصفیه آب مناسب است.

هیدروکسید سدیم در درمان آب از موضوعات زیر استفاده می شود: از بین بردن سختی آب؛ pH آب را تنظیم کنید برای خنثی سازی فاضلاب؛ حذف یون های سنگین فلز در آب؛ بازسازی رزین تبادل یونی.

الیاف مصنوعی و منسوجات

Zibo Bainaisi شیمی شرکت با مسئولیت محدود. تاسیس شده در سال 2005، یکی از عمده ترین تولید کننده مواد شیمیایی و صادر کننده در چین است، آن را در Dongyue فلورین سیلیکون مواد صنعتی پارک، داخلی شاندونگ، تلاش می کند یکی از مهم: تامین کننده در جهان صنعت شیمیایی فلورین.

ما تولید هیدروکسید سدیم مقرون به صرفه و قابل اعتماد کیفیت، خوش آمدید با ما تماس بگیرید!


یک جفت: نه

بعدی: نه