رده محصول
تماس با ما

زیبو Bainaisi شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2277، خیابان Zhongxin، Huantai شهرستان، شهر زیبو عصيان، چین 256400

تلفن: 0086-533-8226773

فکس: 0086-533-8517518

ایمیل: sales@bainaisi.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-8226773

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

پودر ریخته گری PTFE برای لوله


پودر ریخته گری PTFE برای لوله


PTFE استاندارد کلاسیک، اصلی و طلا از لوله فلوروپلیمر است. PTFE فلوئوروپلیمر "معجزه" است که در دهه 1940 اختراع شد - محصولی است که در ابتدا بدون بازار و پردازش سخت بود. بیشتر مواد دیگر همچنان به استفاده از PTFE به عنوان مرجع برای مقاومت شیمیایی ادامه می دهند.

خصوصیات منحصر به فرد از لوله های PTFE دامنه قابل توجهی را پوشش می دهد. این شامل درجه حرارت مصرف بالا در مقایسه با پلیمرهای دیگر، تقریبا جهانی شیمیایی، خواص الکتریکی عالی در ولتاژ بالا و فرکانس سیگنال بالا، ویژگی های غیر چوب، مفید در دمای پایین شدید (شرایط بحرانی) و مقاومت UV است. با این حال، مقاومت مکانیکی و مقاومت به سایش معیارهایی نیست که PTFE توصیه می شود، که یکی از دلایل توسعه لوله های PVDF، لوله های PFA و ETFE است.

ویسکوزیته بالا در لوله ژل PTFE در حالت ژل (واقعا ذوب نمی شود) مانع از آن می شود که به طور معمول در اکسترودرها یا قالب گیری تزریقی پردازش شود. لوله های PTFE به این ترتیب خشک و یا اکسترود شده در اکسترودرهای هیدرولیک با (اکستروژن رب) و یا بدون (اکستروژن رم) روان کننده. اکستروژن کاشت PTFE لوله های انعطاف پذیر را تولید می کند. با این حال، در یک فرآیند دسته ای اتفاق می افتد و در نتیجه طول پیوسته طول آن به اندازه دسته محدود می شود، بر خلاف PVDF، PFA و ETFE فلوروپلیمرهای قابل پردازش ذوب .