رده محصول
تماس با ما

زیبو Bainaisi شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2277، خیابان Zhongxin، Huantai شهرستان، شهر زیبو عصيان، چین 256400

تلفن: 0086-533-8226773

فکس: 0086-533-8517518

ایمیل: sales@bainaisi.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-8226773

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

پراکندگی PTFE برای پوشش نچسب چوب

پراکندگی PTFE برای پوشش Non-stick Pan

پلیمریزاسیون PTFE با روش پراکندگی منجر به پودر خرد یا ماده خمیر مانند می شود که برای پوشش ها و پوشش ها مفیدتر است. TFE به یک رآکتور پر از آب همراه با مواد شیمیایی شروع می شود. به جای آنکه به شدت تکان داده شود، همانطور که در فرآیند تعلیق، اتاق واکنش فقط آرام تحریک می شود. PTFE به شکل دانه های کوچک شکل می گیرد. برخی از آب با فیلتر کردن یا اضافه کردن مواد شیمیایی باعث می شود که دانه های PTFE حل شوند. نتیجه یک ماده شیری به نام پراکندگی PTFE است. این را می توان به عنوان یک مایع، به ویژه در برنامه های کاربردی مانند پایان پارچه استفاده می شود. یا ممکن است به یک پودر خوب که برای پوشاندن فلز استفاده می شود خشک شود.

ظروف نانسیکت

یکی از رایج ترین و مورد استفاده قابل توجه از PTFE پوشش برای گلدان های نانسیتیک و تابه است. پان باید از آلومینیوم یا آلیاژ آلومینیوم ساخته شود. سطح تانک باید به طور خاص آماده دریافت PTFE باشد. اول، پان با مواد شوینده شسته شده و با آب شسته می شود تا روغن را حذف کند. سپس ظرف در یک حمام گرم اسید هیدروکلریک غوطه ور می شود که در فرایندی به نام اچینگ می باشد. اچینگ سطحی از فلز را از بین می برد. سپس تابه با آب شسته شده و دوباره در اسید نیتریک غوطه ور می شود. در نهایت دوباره با آب دیونیزه شسته شده و کاملا خشک می شود.

در حال حاضر ظروف آماده برای پوشش با پراکندگی PTFE است. پوشش مایع ممکن است اسپری شود یا بر روی آن ریخته شود. پوشش معمولا در چندین لایه کاربرد دارد و ممکن است با آغازگر آغاز شود. آرایش دقیق پرایمر یک سری محرمانه است که توسط سازندگان برگزار می شود. پس از استفاده از پرایمر، ظرف چند دقیقه، معمولا در اجاق گاز کنسروی خشک می شود. سپس دو لایه بعدی اعمال می شود، بدون دوره خشک شدن بین. پس از استفاده از پوشش، پان در یک اجاق خشک می شود و سپس پخته می شود. پختن حرارت آهسته است که همچنین برای خاتمه دادن به شمع استفاده می شود. بنابراین معمولا، اجاق دو منطقه دارد. در منطقه اول، تابه به آرامی به دمایی که آب را در پوشش تار می کند گرم می شود. پس از جوشش آب، تبخیر به یک منطقه گرمتر منتقل می شود که حدود 5 دقیقه در حدود 800 درجه فارنهایت (425 درجه سانتیگراد) قرار می گیرد . این ژل PTFE است. سپس ظرف را می توان سرد کرد. پس از خنک سازی، آماده برای هر مراحل نهایی، و بسته بندی و حمل و نقل آماده است.