رده محصول
تماس با ما

زیبو Bainaisi شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2277، خیابان Zhongxin، Huantai شهرستان، شهر زیبو عصيان، چین 256400

تلفن: 0086-533-8226773

فکس: 0086-533-8517518

ایمیل: sales@bainaisi.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-8226773

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

مزایای رزین PEEK برای سیم الماس

مزایای رزین PEEK برای سیم الماس

Peek به سیم مسی در حالت مذاب متصل شده است. بنابراین فن آوری های پردازش مورد نیاز برای سیم پیچ انعطاف پذیر بسیار بالا است.

 

بهبود خلوص:

رزین چاقو به عنوان یک ماده پوشش دهنده سیم مسیله، نیازمند خلوص مطلق است، در عین حال، خود را زیر ذره بین از طریق پلیمریزاسیون نمکهای فلزی تشکیل می دهد. محصولات متعلق به Peek متعلق به پلیمر مولکولی کوچک و ردیابی یونهای فلزی را حفظ خواهد کرد. پلیمر مولکولی کم باعث ایجاد کربنیزاسیون جزئی در طی حرارت و اکسترود کردن در دمای پایین می شود. و یون فلز ممکن است عایق پوشش لایه را تحت تاثیر قرار دهد.

به منظور رفع این کاستی ها، این رزین PEEK اولترافیلتراسیون فوق العاده خالص را با بهبود فرایند تصفیه پس از پلیمریزاسیون به دست آوردیم . بنابراین ما می توانیم یونهای فلزی باقی مانده و مولکول های کوچک موجود در مواد را برای برآورده ساختن نیازهای سیم، حذف کنیم.

 

بهبود فرآیند اکستروژن مداوم

بر خلاف لایه پوشش سنتی پلیمر، PEEK hs مورد نیاز بسیار بیشتر در پردازش است. این نیاز به کنترل دمای گرمایش، ویسکوزیته ذوب، فرایند خنک کننده و مورفولوژی کریستال است. با نقطه ذوب 343 ، باید اطمینان کامل ذوب مواد خام را داشته باشد و همچنین نیاز به کنترل درجه حرارت را بر ویسکوزیته مواد دارد. اگر ویسکوزیته مواد بالا باشد، ضخامت لایه ممکن است یکنواخت نباشد. اگر کم باشد، ماده اکستروژن ممکن است به راحتی سفت شود و تفاوت ضخامت ایجاد کند.

پس از هزاران بار آزمایش، ما با تولید مداوم به دست آوردیم. از رزین PEEK ما به عنوان پوشش لایه پوشش دهنده سیمانی استفاده می شود، ما می توانیم قابلیت اطمینان و دوام محصول را بهبود بخشیم و می توانیم 300٪ طول عمر سیم عایق بندی آن را تامین کنیم .