رده محصول
تماس با ما

زیبو Bainaisi شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2277، خیابان Zhongxin، Huantai شهرستان، شهر زیبو عصيان، چین 256400

تلفن: 0086-533-8226773

فکس: 0086-533-8517518

ایمیل: sales@bainaisi.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-8226773

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

چگونگی پوشش دادن چسب های پارچه ای PTFE

چگونگی پوشش دادن چسب های پارچه ای PTFE

 

پراکندگی آب PTFE نیز برای پوشش روی آغشته کردن مواد دیگر مانند شیشه شیشه مناسب است. تکنیک های شیب معمولی یا جریان ممکن است برای پوشش دادن یا تزریق محصولات دیگر استفاده شود.

 

با پراکندگی آب PTFE. ذرات رزین ها را می توان با گرما به یک ماتریس منسجم یا پوشش در سمت چپ به عنوان ذرات تحت تاثیر قرار دادن خواص یک محصول به پایان رسید. یک پوشش رزین پیوسته پیوسته PTFE روی پارچه بافته می تواند با پوشش پوشیده شود. استفاده از گذرهای گذرا باید برای ایجاد ضخامت به آرامی و بدون ترک صورت گیرد. پلی فلفل پلی اتیلن آب پراکسید پلی اتیلن در هر پاساژ و فضای خالی مناسب مناسب برای کاربردهای الکتریکی و کاربردهای خدمات شیمیایی. هر لایه پوشش معمولا برای حذف آب (معمولا در دمای 120 درجه سانتیگراد) برای حذف نقطه ذوب کریستالی ذرات رزین (حدود 337 ) معمولا خشک می شود . فرایند کالندریزی ممکن است پس از استفاده از پارچه در برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار گیرد. باید چندین بار از فیبر آرمید PTFE یا دیگر الیاف مقاوم در برابر حرارت بالا استفاده شود.

 

پایداری عالی برشی از پراکندگی آب PTFE همچنین ممکن است افزایش بهره وری، عملکرد و کیفیت را فراهم کند. سایر مواد جامد یا مایع را می توان به پراکندگی آب PTFE اضافه کرد تا برای پردازش خاص یا رفتار محصول به پایان رسید.


برای محصولات پراکنده آب آبی PTFE لطفا از ما دیدن کنید:

http://www.bainaisichem.com/ptfe-aqueous-dispersion